bizhub 3320

bizhub 3320

Najnowsze monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne są szybkie, energooszczędne i bardzo praktyczne.

Wszechstronne możliwości
bizhub 3320 i bizhub 4020 to praktyczne rozwiązanie dla małych i średnich grup roboczych, sprawdzą się również w domowym biurze. Oba modele poza drukowaniem realizują zadania związane z kopiowaniem, skanowaniem i wysyłaniem faksów.

Intuicyjna obsługa i praktyczne funkcje
W obu urządzeniach zadbano o łatwość i wygodę obsługi. W bizhub 3320 zastosowano kolorowy panel LCD o przekątnej 2,4” i 10-klawiszową klawiaturę umożliwiającą szybką nawigację po menu urządzenia. Natomiast sterowanie bizhub 4020 odbywa się za pośrednictwem dotykowego panelu, którego wygląd można dopasować do potrzeb użytkownika m.in. pod kątem najczęściej wybieranych funkcji. bizhub 4020 pozwala również na ustawienie kilku sposobów konfiguracji podawania papieru oraz dołączenie nawet trzech dodatkowych podajników obsługujących różne formaty i rodzaje papieru. Dzięki temu odmienne rodzaje podłoży nie muszą być umieszczane w podajniku ręcznie, a przy maksymalnej pojemności do 2000 arkuszy (bizhub 4020) nawet duże zadania można wydrukować bez konieczności uzupełniania papieru. bizhub 4020 wyposażono także w możliwość drukowania bezpośrednio z pamięci USB oraz przesyłanie do niej zeskanowanych dokumentów.

Oba modele wykonują kolorowe skany. Dużym ułatwieniem jest również możliwość przekazywania zrealizowanych zadań poprzez e-mail, umieszczenie ich na innym folderze sieciowym lub serwerze FTP.

Oszczędność energii i funkcje przyjazne środowisku
bizhub 3320 i bizhub 4020 mogą pracować w energooszczędnym trybie eco. Co więcej, programowalny tryb hibernacji pozwala zaprogramować  urządzenia tak, aby automatycznie przechodziły w tryb energooszczędny po określonym czasie, na przykład wieczorami po zakończeniu pracy. W ustawieniach obu urządzeń zaprogramowano druk dwustronny. Kserokopiarki: dzierżawa, sprzedaż, serwis
Serwis kserokopiarek
Kserokopiarki Warszawa