bizhub C224e

bizhub C224e

Konica Minolta bizhub C224e

Konica Minolta bizhub C224e to nowoczesne rozwiązanie dla firm, biur, urzędów czy agencji reklamowych. Oferuje pełnokolorowe drukowanie z prędkością do 22 stron A4 na min. Konica Minolta bizhub C224e posiada szybki, sieciowy skaner o prędkości do 160 oryginałów na min, co ułatwia dystrybucję i udostępnianie informacji. Wraz z szerokim zakresem funkcji wykańczania Konica Minolta bizhub C224e jest kompleksowym rozwiązaniem, które zapewnia takie funkcje jak: drukowanie, skanowanie, kopiowanie oraz opcjonalnie faksowanie.

Zróżnicowane funkcje skanowania umożliwiają: skanowanie dokumentu w PowerPoint(.pptx), PDF, TIFF lub JPG, bezpośrednie wysyłanie zeskanowanych dokumentów do poczty elektronicznej, SMB, FTP oraz wiele innych. Inteligentna właściwość skanowania do USB pozwala na bezpośrednie skanowanie z urządzenia do pamięci USB bez pośrednictwa PC, zapewniając użytkownikowi elastyczność i atrakcyjne usprawnienia, a także pozwala mu zaoszczędzić cenny czas.

Konica Minolta bizhub C224e w standardzie wyposażona jest w dwie kasety na papier o pojemności 500 arkuszy, ręczny podajnik na 150 arkuszy, dupleks (moduł druku dwustronnego), a także duży 9 calowy dotykowy panel z dostępem do wszystkich funkcji urządzenia.

Przy pomocy Konica Minolta bizhub C224e drukowanie i kopiowanie jest proste i produktywne. Urządzenia zostały wyposażone w jeden z najbardziej wydajnych kontrolerów Emperon, zawierają szybki procesor 800 MHz, standardową pamięć 2GB, dysk twardy 250GB, dzięki czemu użytkownik może przetwarzać swoje zadania szybko i z zachowaniem najwyższej jakości.

Bizhub C224e obsługuje szeroki przekrój mediów o gramaturze od 52 do 300 g/m2 takich jak papier, folie OHP, koperty i formatach od A6 do SRA3, a nawet banery w rozmiarze 297 x 1200 mm.

Funkcje kluczowe

  • Centrum obiegu dokumentów o prędkości 22 str./min. w czerni i w kolorze.
  • Nośniki od A6 do SRA3, 1.2-metrowe banery i gramatura 52 – 300 g/m2
  • Nowoczesny 9-calowy kolorowy panel dotykowy z funkcją “multi-touch”
  • Pojemność papieru 500 + 500 arkuszy oraz 150 arkuszy z podajnika ręcznego
  • Pamięć 2 GB, dysk twardy 250 GB i Gigabit Ethernet

Kserokopiarki: dzierżawa, sprzedaż, serwis
Serwis kserokopiarek
Kserokopiarki Warszawa