bizhub 4750

bizhub 4750

Kompaktowe wymiary, wszechstronne możliwości i intuicyjność obsługi to znaki rozpoznawcze nowych modeli A4 Konica Minolta.

Konica Minolta wprowadza na polski rynek dwa nowe monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A4. bizhub 4050 i bizhub 4750 zaprojektowano z myślą o średnich i dużych grupach roboczych,  zapewniają wysoki poziom produktywności oraz intuicyjną obsługę.

Wysoka integralność

Zunifikowany interfejs użytkownika oraz szeroki zakres funkcjonalności sprawiają, że bizhub 4050 i bizhub 4750 w połączeniu z modelami A3 i dedykowanymi aplikacjami mogą stworzyć wydajne i dobrze zintegrowane środowisko druku. Nowe MFP wyposażono w intuicyjny dotykowy panel sterowania o przekątnej 7”. Wyświetlacz jest nieco mniejszy niż rozwiązania stosowane w modelach A3, ale zgonie z zasadą „Poznaj jedno, obsługuj wiele” zapewnia podobny poziom intuicyjności obsługi.

Liczne funkcje

bizhub 4050 i bizhub 4750  zapewniają dostęp do zawansowanych funkcji.  Jednocześnie ich obsługa i eksploatacja nie wiąże się z koniecznością uczestniczenia w serii skomplikowanych szkoleń. Oba modele działają zgodnie z technologią OpenAPI umożliwiającą szybką integrację z istniejącym środowiskiem druku. Są również kompatybilne z pakietem PageScope Enterprise Suite umożliwiającym efektywne zarządzanie, zdalną kontrolę oraz aktualizację oprogramowania środowiska druku składającego się z wielu urządzeń.  bizhub 4050 i bizhub 4750 oferują odpowiednio szybkość drukowania na poziomie 40 i 47 stron na minutę. Urządzenia wyposażono w dostępną opcjonalnie funkcję zszywania  (do 20 arkuszy jednocześnie). Kserokopiarki: dzierżawa, sprzedaż, serwis
Serwis kserokopiarek
Kserokopiarki Warszawa