Strona Główna

Kopiarka-drukarka-skaner Konica Minolta BIZHUB C220/280 NOWOŚĆ!!!
Bizhub C220/280 to najnowsze maszyny z nowej linii urządzeń kolorowych Konica Minolta, wyróżniająca się innowacyjnym i eleganckim wzornictwem, które odcina się od tradycyjnego wyglądu kopiarki. Zaawansowane technologicznie bizhub C220/280 umożliwia drukowanie, kopiowanie i skanowanie oraz wysyłanie i odbieranie faksów.Niedroga czarno-biała kopiarka A3 Bizhub 164 NOWOŚĆ!

Niedroga czarno-biała kopiarka A3 z fachowymi narzędziami do drukowania i skanowania, niewielki i silny system o prędkości kopiowania/drukowania aż do 16 stron na minutę. Imponująca jakość wydruku jak i kopii dzięki polimeryzowanemu tonerowi – Simitri HD.

Bardzo niskie zużycie energii chroni zasoby i pomaga oszczędzić koszty.


Konica Minolta Bizhub 223/283/363/423

Wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne o prędkości wydruku 42 str/min w czerni i bieli. Wydajne możliwości skanowania w kolorze: do 70 stron A4 na minutę, wyjątkowa elastyczność i wydajność ze zwartą integracją w każdym środowisku pracy. Unikalne technologie: toner polimeryzowany Simitri HD, kontroler wydruku Emperon oraz technologia rozwiązań bEST. Certyfikaty: Eko-wydajności Energy Star i German Blue Angel: Niskie zużycie energii, przyjazne wzornictwo produktu.


Zapraszamy!