bizhub 227

bizhub 227

Konica Minolta Bizhub 227 to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne o prędkości wydruku 22 str/min w czerni i bieli. Posiada wydajne możliwości skanowania w kolorze: do 45 stron A4 na minutę, wyjątkowa elastyczność i wydajność ze zwartą integracją w każdym środowisku pracy. Unikalne technologie: toner polimeryzowany Simitri HD, kontroler wydruku Emperon oraz technologia rozwiązań bEST. Certyfikaty: Eko-wydajności Energy Star i German Blue Angel: Niskie zużycie energii, przyjazne wzornictwo produktu.

Konica Minolta Bizhub 227 jest nowoczesnym urządzeniem, ale jego obsługa jest intuicyjnie prosta. Posiada wyjątkową elastyczność i wydajność ze zwartą integracją w każdym środowisku pracy. Zastosowano tu unikalne technologie: toner polimeryzowany Simitri HD zapewniający zawsze ostre wydruki, kontroler wydruku Emperon oraz technologię rozwiązań bEST. Ponadto przyznane certyfikaty: Eko-wydajności Energy Star i German Blue Angel potwierdzają, że jest to urządzenie o niskiem zużyciu energii oraz zmniejszonym wpływie na środowisko.

Produkt posiada przyjazne wzornictwo. W pełni dotykowy panel kserokopiarki z funkcją multi-touch może być w pełni spersonalizowany do wymagań użytkownika, grupy roboczej lub działu firmy. W wyposażeniu standardowym producent oferuję dupleks, kartę sieciową LAN, dwie kasety na papier o pojemności 500 arkuszy każda oraz podajnik ręczny na 100 arkuszy. Kopiarka obsługuje papier o gramaturze od 60-220 g/m2, co zapewnia możliwość zastosowania różnego rodzajów mediów, np: koperty, etykiety, folie prezentacyjne itp. Wydajny procesor, 2GB pamięci RAM oraz standardowy dysk HDD 250GB zapewnia wydajną pracę bez przestojów.

Specyfikacja produktu

  • Prędkość druku – do 22 stron A4 / min.
  • Pojemność papieru – standard: 1,100 arkuszy, max. 3600 arkuszy *
  • Rozmiary papieru – A5-A3, formaty niestandardowe, banner
  • Pamięć – standardowa: 2 GB (max: 4 GB)
  • Interfejsy – 10/100/1000 Base-T Ethernet, USB 2.0 – opcjonalnie WiFi
  • Moc – mniej niż 1,5 kW
  • Wymiary (szer. x głęb. x wys.) – 585 x 660 x 735 mm
  • Waga – 56,5 kg

Kserokopiarki: dzierżawa, sprzedaż, serwis
Serwis kserokopiarek
Kserokopiarki Warszawa